Rezidence Orso Bianco

Zejména mladí ocení polohu vedle diskotéky

Rezidence Orso Bianco. Zdroj: www.nev-dama.cz

Rezidence Orso Bianco se nachází v Aprice, která se v posledních letech stala jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek v italské Lombardii. Výhodou samotného ubytování je bezesporu poloha rezidence, která leží 50 m od skiareálu a 150 m od centra vesničky. Dalším plusem je také kapacita rezidence, která dosahuje 90 lůžek, takže i když je Orso Bianco nejžádanější rezidenci v oblasti, volných míst zde bývá dostatek. Mladé a svobodné lyžaře pak jistě zaujme dostupnost diskotéky a baru, které jsou hned v sousedství rezidence.

Rezidence Orso Bianco. Zdroj: www.nev-dama.cz

Co se vybavení týče, rezidence nabízí vše důležité: úschovnu lyží, výtah, vyhrazené parkoviště, dokonce i lyžařskou školu. Apartmány, které pojmou 4–7 hostů, jsou rozděleny do kategorií A a B. Apartmány kategorie A jsou po rekonstrukci a mají tak lepší vybavení, do něhož patří i TV, pračka a trouba. Přestože vybavení apartmánů kategorie B je starší, nechybí v něm nezbytnosti jako kuchyňka či vlastní sociální zařízení.

Rezidence Orso Bianco. Zdroj: www.nev-dama.cz

Rezidence Orso Bianco. Zdroj: www.nev-dama.cz

Rezidence Orso Bianco lze doporučit zejména mladým a svobodným lyžařům, kteří nehledají špičkové ubytování, ale především kvalitní lyžování a večerní zábavu. Patříte-li k tomuto typu lyžařů, neváhejte využít nabídku lyžařských zájezdů do Rezidence Orso Bianco.

Mohlo by vás zajímat...

  • Santa Caterina Valfurva: lyžování v srdci národního parku

    Santa Caterina Valfurva je alpské lyžařské středisko, které naleznete v srdci Národního parku Stelvio v italské Lombardii.
  • Livigno je lyžařským střediskem pro náročné

    Livigno leží v oblasti Alta Valtellina v italské Lombardii u švýcarských hranic, vzdušnou čarou pouhých 50 km od Svatého Mořice. Toto velice oblíbené středisko patří k vůbec nejlepším evropským střediskům, a tak lyžařům má rozhodně co nabídnout.
  • Aprica: nízké ceny a dobrá kvalita

    Aprica v italské Lombardii je lyžařské středisko, které se za posledních roky dostalo do povědomí českých lyžařů více, než kdo očekával. Jen několik let zpátky jej znalo sotva pár stovek Čechů a dnes je již nejnavštěvovanější středisko celé oblasti.