Residence Cielo Aperto

Nejoblíbenější residence v italském Monte Bondone

Residence Cielo Aperto. Zdroj: nev-dama.cz

Monte Bondone je historické lyžařské středisko, které se nachází pouhých 15 km od dálnice (A22-E45). Díky přirozené poloze a tvaru hory je Monte Bondone sluneční terasou s úchvatným výhledem na Dolomiti Brenta a Trento, město s bohatou historií a kulturou. Celkem má sjezdová plocha více než 70 hektarů a šířku přes 30 metrů, takže místa je tu dost a lidí mimo víkendy a hlavní sezónu poskrovnu. V čele místních sjezdovek je rozhodně Gran Pista s délkou bezmála 4 km, sklonem téměř 40 % a převýšením 800 metrů. 100% plochy je vybaveno pro případ nedostatku přírodního sněhu umělým zasněžováním.

Zdroj: Residence Cielo Aperto. Zdroj: nev-dama.cz

Unikátní prostředí je lemováno modřínovými a březovými porosty, které ještě umocňují prožitek z jízdy. Jízda zpět na vrchol je snadná díky efektivnímu čtyřkolovému výtahu s plexisklem na ochranu proti větru.

Zdroj: Residence Cielo Aperto. Zdroj: nev-dama.cz

Residence Cielo Aperto se rozprostírá jen několik set metrů od centra Vasonu a zároveň kousek od skiareálu Monte Bondone. Celá residence Cielo Aperto je tvořena celkem 18 bloky s apartmány typu MONO 2, MONO 4, BILO 4 a TRILO 6.

Téměř každý den se zde koná diskotéka, nechybí společenská místnost s TV, SAT a DVD a residence nepostrádá ani dětský koutek pro děti od 3 do 12 let včetně hlídací služby. Residence má vyhrazené parkoviště, nechybí bazén se saunou, stolní tenis, biliár a fotbal.

Zdroj: Residence Cielo Aperto. Zdroj: nev-dama.cz

Díky vynikajícímu poměru cena/služby a možnostem zkrácených pobytů se jedná o dlouhodobě vůbec nejprodávanější kapacitu v Monte Bondone. V případě zájmu o ubytování v Cielo Aperto proto využijte nabídku cestovních kanceláří.

Mohlo by vás zajímat...

  • V Monte Bondone najdete klid i kvalitu zároveň

    Monte Bondone je spíše menší středisko, které je díky své letité tradici obecně označováno jako rodinné. Tahákem střediska je více než 3,5 km dlouhá sjezdovka Gran Pista, na které při jejím zdolání zvládnete převýšení více než 800 m.
  • Hotel Chalet Caminetto

    Oblíbený hotel Chalet Caminetto v Monte Bondone představuje značně širokou vybavenost zahrnující i relaxační centrum, které je již v ceně a obsahuje také malý bazén.
  • Paganella: progresivně modernizované středisko

    Lyžařské středisko Paganella se nachází v západních Dolomitech nedaleko Trenta, téměř dva výškové kilometry nad údolím Adige. Paganella je kolébkou italského lyžování, první lanovka zde byla postavena již roku 1928