Hotel Chalet Caminetto

Oblíbený a moderní hotel v Monte Bondone

Hotel Chalet Caminetto. Zdroj: www.nev-dama.cz

Oblíbený hotel Chalet CaminettoMonte Bondone představuje značně širokou vybavenost zahrnující i relaxační centrum, které je již v ceně a obsahuje také malý bazén. Vybavenost pokojů je zde nadstandardně dobrá a kuchyně bohatá a vydatná. Hotel Chalet Caminetto byl otevřen v roce 2006 a předkládá perfektní zázemí rodinného krbu s překrásným výhledem na panorama Dolomit. Hotel poskytuje 30 nových moderních typicky alpských pokojů .

Hotel Chalet Caminetto. Zdroj: www.nev-dama.cz

Z recepce se dáte do jídelny, kde můžete odpočinout u krbu a popíjet například krémovou čokoládu nebo skvělou třicetiletou brandy.

Jídla jsou typicky italská, na večeři si můžete vybírat z několik manu a bohatých švédských stolů plných salátů a moučníků.

Hotel Chalet Caminetto. Zdroj: www.nev-dama.cz

V hotelu je také herna s kulečníkem, velká prosluněná terasa a vyhřívaná úschovna lyží. Připojení k internetu k dispozici. Dále jsou samozřejmostí výtah, či kryté parkoviště.

Co se týče personálu, je odborně proškolen a vyškolen a jejich výběru věnuje hotel maximální péči.

Hotel Chalet Caminetto. Zdroj: www.nev-dama.cz

Pokud byste chtěli vyzkoušet lyžování v Monte Bondone a máte zájem o ubytování v Chalet Caminetto, neváhejte využít nabídky cestovních kanceláří na lyžařské zájezdy do Itálie.

Mohlo by vás zajímat...

  • Paganella: progresivně modernizované středisko

    Lyžařské středisko Paganella se nachází v západních Dolomitech nedaleko Trenta, téměř dva výškové kilometry nad údolím Adige. Paganella je kolébkou italského lyžování, první lanovka zde byla postavena již roku 1928
  • Marilleva-Folgarida: snowboardařův ráj

    Marilleva Folgarida patří k velice vyhledávaným moderním lyžařským střediskům, které se nachází v údolí Val di Sole na svazích horské skupiny Brenta nad městečkem Mezzana.
  • Residence Cielo Aperto

    Residence Cielo Aperto se nachází v rodinném středisku Monte Bondone a patří k nejpopulárnějším kapacitám v tomto středisku vůbec.