San Martino di Castrozza

San Martino di Castrozza je známé a populární středisko Dolomity Superski. Rozprostírá se pod majestátní horou Pale di San Martino a nachází se v jihozápadní části blízko od dálnice.

Lyžování je možné v areálech Alpe Tognola a v průsmyku Rolle (Passo Role). Tomu dominuje nejvyšší vrchol Rosetta (2743 m.), který můžete dosáhnout ještě na lyžích. K dispozici je cca 60 km vždy perfektně upravených sjezdových tratí všech stupňů obtížnosti. Maximální pestrosti se dočkáte v místním areálu Tognola – Ces nad San Martinem. Ideální cvičné svahy se nacházejí v menším areálu Col Verde.

Všech celkem 5 místních skiareálů nabízí vysoký standard ubytování a lyžování a také skvělou zábavu. Mezi středisky je nutné použít skibus. Okoloje opět spousta polyžařské zábavy včetně diskoték, restaurací a krytého bazénu.

Středisko nabízí vskutnku zajímavé ceny často vytvořené na zakázku českého trhu, které možná i Vám pomohou zpřístupnit toto fantastické středisko – je to ideální alternativa k častokrát vyprodanému Val di Fiemme ležícímu za kopcem.

Nadm. výška 1 450m – 2 743m

Cesta z Prahy 760 km

Praha – München – autostráda A22 Brennero Modena/EXIT Egna/Ora SS48 – Cavalese – San Martino